ICONTIO na galakoncertu pro Concentus Moraviae

ICONTIO na galakoncertu pro Concentus Moraviae

Aplikace Icontio jsou vyladěné do harmonie! Jsme partnerem mimořádné kulturní události. Koncert se uskuteční 26. ledna v brněnském Besedním domě, kde se představí Šostakovičův klavírní kvintet g moll a populární Dvořákův Americký kvartet v jedinečné interpretaci.

V úterý 26. ledna 2016 si všichni milovníci klasické hudby přijdou na své. Uskuteční se totiž historicky první galakoncert pro festival Concentus Moraviae, který je jednou z očekávaných hudebních událostí roku 2016. Exkluzivní společenskou událost si nenecháme ujít. Jsme rádi, že můžeme podpořit tak mimořádný galakoncert.

V brněnském Besedním domě zazní Šostakovičův klavírní kvintet g moll a populární Dvořákův Americký kvartet v jedinečné interpretaci Pavel Haas Quartet, čtyřnásobného držitele Gramophone Awards, a jednoho z nejžádanějších klavíristů současnosti Iva Kahánka. Večer bude ozvláštněn recitací Shakespearových sonetů, ve kterých autor odkazuje na hudbu a její kouzelnou moc.

Galakoncert pro Concentus Moraviae bude předehrou k 21. ročníku festivalu, s podtitulem „Shakespeare, Beethoven a česká kvartetní tradice“. Program, jedinečné přehlídce nejlepších světových a českých smyčcových kvartet, připravují dramaturgové Aleš Březina a Jiří Beneš

Rezidenčním souborem festivalu byl jmenován Pavel Haas Quartet, soubor mimořádných kvalit, který je přes své mládí jedním z nejvýznamnějších kvartet současnosti ve světovém měřítku a sebevědomým pokračovatelem proslulé české kvartetní školy.

 

Připojte se na událost.

Vstupenky v ceně 500 Kč, 350 Kč a 250 Kč zakoupíte zde. 

 

Adresa Brno

Otevři velkou mapu

Adresa Praha

Otevři velkou mapu

Icontio Ltd., org. složka

  • Spielberk Office Centre
  • Holandská 1
  • 639 00 Brno
  • Czech Republic
  • IČO: 277 29 958
  • DIČ: CZ277 29 958
  • Dat. schránka: a7bdew

Společnost Icontio Ltd., org. složka je vedená u rejstříkového soudu v Brně, spisová značka A 19701.

Fakturační údaje